-40 zł na wybrane produkty z oferty Deichmann

-40 zł na wybrane produkty z oferty Deichmann

Deichmann rozpieszcza swoich stałych klientów. Wszyscy posiadacze karty Deichmann Plus mają możliwość kupienia wybranych produktów -40 zł taniej. Promocja obowiązuje zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych do 6 listopada. Trapery dam

Deichmann rozpieszcza swoich stałych klientów. Wszyscy posiadacze karty Deichmann Plus mają możliwość kupienia wybranych produktów -40 zł taniej. Promocja obowiązuje zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych do 6 listopada.

Trapery damskie, botki damskie, trekkingowe buty męskie oraz trapery męskie kupisz obecnie z atrakcyjnym upustem w wysokości 40 zł w sklepach Deichmann. To naprawdę się opłaca. Pozwala na zakup wysokiej jakości obuwia w dużo niższej, bardziej atrakcyjnej cenie. Dzięki temu, że marka urządza takie promocje dla swoich stałych klientów, coraz więcej osób jest zachęcanych do założenia karty Deichmann Plus. Zajmuje to zaledwie kilka minut, a pozwala na nabycie butów w bardzo atrakcyjnych, dużo niższych niż zwykle cenach. Przekłada się to na wyjątkowy komfort podczas zakupów.

Jeżeli polujesz na tego typu okazje, wejdź na https://www.deichmann.com/PL/pl/shop/home-kampania/home-kampania-superokazja.cat i sprawdź, jakie propozycje przygotowała marka Deichmann specjalnie dla Ciebie.

Komentarze