-40% na torebki w Monnari

Kupując torebki Monnari z kolekcji jesień/zima, zapłacisz za nie 40% taniej. Oferta nie łączy się z innymi promocjami oraz rabatami. Promocją nie zostały objęte produkty z kolekcji Małgosia Socha x Monnari. Wybierz idealną torebkę dla siebie,

Kupując torebki Monnari z kolekcji jesień/zima, zapłacisz za nie 40% taniej. Oferta nie łączy się z innymi promocjami oraz rabatami. Promocją nie zostały objęte produkty z kolekcji Małgosia Socha x Monnari.

Wybierz idealną torebkę dla siebie, która świetnie sprawdzi się na sezon jesienno-zimowy, a także na pozostałą część roku. Obecnie w Monnari dostępnych jest wiele propozycji, które można kupić nawet 40% taniej. Co jest do wyboru? Proste listonoszki, torebki z klapą, duże torby z filcową wstawką, plecaki z pikowanymi kieszeniami, wieczorowe lakierowany torby, a także szereg innych propozycji, idealnych dla każdej kobiety. Torebka jest podstawowym wyposażeniem każdej kobiety, im więcej się ich ma, tym lepiej. Torebek nigdy nie dość, dlatego warto na sezon jesienno-zimowy przygotować się również pod tym względem. Z Monnari odbędzie się to w dużo bardziej atrakcyjny i tani sposób.

Na stronie https://emonnari.pl/nowosc/torby znajdziesz wszystkie propozycje, jakie zostały objęte aktualną promocją.

Komentarze