-35% na WSZYSTKO dla posiadaczy karty TATUUM GENERATIONS

Często robisz zakupy w TATUUM? Jest to Twój ulubiony sklep? Posiadasz kartę TATUUM GENERATIONS? Do 9 czerwca dla jej właścicieli obowiązuje promocje -35% na wszystkie produkty z aktualnej oferty. Przy zakupach internetowych wystarczy wpisać kod: TG35

Często robisz zakupy w TATUUM? Jest to Twój ulubiony sklep? Posiadasz kartę TATUUM GENERATIONS? Do 9 czerwca dla jej właścicieli obowiązuje promocje -35% na wszystkie produkty z aktualnej oferty. Przy zakupach internetowych wystarczy wpisać kod: TG35, a rabat zostanie naliczony automatycznie.

Promocja obowiązuje na wszystkie (oprócz obuwia oraz rzeczy na wyprzedażach) produkty znajdujące się w ofercie TATUUM. Jest skierowana zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Do nabycia są sukienki, bluzki, kapelusze, apaszki, spódnice, spodnie, szorty, koszule, tshirty oraz wiele innych rzeczy. Wszystkie ubrania są wykonywane z wysokiej jakości materiałów, utrzymane w nowoczesnym stylu, a ich noszenie każdemu sprawia wiele przyjemności.

Rozmiarówka ubrań jest na tyle szeroka, że odpowiednie propozycje dla siebie znajdzie zarówno posiadacz rozmiarów S, jak i XXL.

Z regulaminem promocji możesz zapoznać się na https://www.tatuum.com//img/cms/stare%20regulaminy/vip%20sale%2035.pdf.

Komentarze