-25% na drugą, tańszą sztukę biżuterii w sklepie Verona

Od 11 kwietnia do 26 maja obowiązuje promocja -25% na drugą, tańszą sztukę biżuterii w sklepie jubilerskim Verona. Promocja nie łączy się z innymi rabatami. Aby skorzystać z promocji w sklepie internetowym, wystarczy przy zakupie podać kod wiosna25.

Od 11 kwietnia do 26 maja obowiązuje promocja -25% na drugą, tańszą sztukę biżuterii w sklepie jubilerskim Verona. Promocja nie łączy się z innymi rabatami. Aby skorzystać z promocji w sklepie internetowym, wystarczy przy zakupie podać kod wiosna25. Nie zwlekaj. Uzupełnij swoją szkatułkę już teraz!

Verona proponuje swoim Klientom wiele unikatowych wzorów biżuterii wypełnionych wyjątkowymi kamieniami szlachetnymi. Dostępne są modele symboliczne, które nie dość, że same w sobie wyglądają pięknie, to jeszcze są pakowane w niepowtarzalne opakowania. Eleganckie pudełka i torebki są utrzymane w kolorach pudrowego różu i klasycznego brązu. W ofercie tej marki znajdziesz zarówno ponadczasowe srebro, jak i złoto.

Biżuterię tę można nosić z wielką przyjemnością zarówno na co dzień, jak i podczas wielkich wyjść. Znaleźć można propozycje, które spełnią oczekiwania każdego, nawet najbardziej wybrednego poszukiwacza biżuterii.

Biżuterię objętą promocją możesz sprawdzić na https://verona.pl/bizuteria;status_available.

Komentarze