-20% na wybrane produkty outletowe od Timberlanda

Wybrane produkty z oferty outletowej marki Timberland do 26 września możesz kupić do 20% taniej. Jeżeli jesteś w Klubie Timberland, otrzymasz dodatkowe 5% zniżki. Promocja nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi proponowanymi przez Timberland

Wybrane produkty z oferty outletowej marki Timberland do 26 września możesz kupić do 20% taniej. Jeżeli jesteś w Klubie Timberland, otrzymasz dodatkowe 5% zniżki. Promocja nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi proponowanymi przez Timberland. Skorzystaj z tej okazji już teraz.

Na promocji możesz kupisz klasyczne sztyblety Ellis Street Chelsea, stylowe bootsy Carnaby Cool, a także ciepłe botki Berlin Park. Dostępne są także kurtki wykonane z wysokiej jakości materiałów, idealne na jesienny czas. Wystarczy, że skorzystasz z oferty przygotowanej przez sklep internetowy, a te wszystkie rzeczy w znacznie niższych cenach niż zwykle będą mogły być w Twoim posiadaniu. Ponadto, wszystkie zakupione rzeczy zostaną dostarczone do Twojego domu zupełnie za darmo. Takie zakupy po prostu się opłacają. Warto z nich skorzystać.

Skorzystaj z wyjątkowej obniżki i zrób zakupy w Timberland. Wszystkie szczegóły promocji znajdziesz na https://e-timberland.pl/fast-deal.

Komentarze