-20% na wszystko w Medicine

-20% na wszystko w Medicine

Przy zakupach podaj kod: JESIEN, a wiele rzeczy z oferty Medicine kupisz 20% taniej. Promocja obowiązuje od 10 do 23 października. Aby z niej skorzystać należy zrobić zakupy powyżej 150 zł. Promocja nie łączy się z innymi ofertami rabatowymi dostępny

Przy zakupach podaj kod: JESIEN, a wiele rzeczy z oferty Medicine kupisz 20% taniej. Promocja obowiązuje od 10 do 23 października. Aby z niej skorzystać należy zrobić zakupy powyżej 150 zł. Promocja nie łączy się z innymi ofertami rabatowymi dostępnymi w tym samym czasie w ofercie Medicine.

Warto przygotować się w skuteczny sposób na jesień. Przede wszystkim do szafy należy wprowadzić ciepłe, dobrej jakości ubrania i dodatki. Jeżeli zależy Ci na tym, aby wyglądać modnie, a w ubraniach czuć się komfortowo i wygodnie, wybierz się do Medicine. Znajdziesz tu wiele ciekawych propozycji, zarówno sukienek, spódnic, spodni, jak i swetrów. Dostępne są także niezbędne na jesienny czas akcesoria, czyli rękawiczki oraz czapki. Warto skorzystać z wyjątkowej promocji obniżającej cenę zakupów o 20%, jaka obowiązuje właśnie teraz. Robiąc zakupy i wprowadzając do swojej szafy wysokiej jakości ubrania jeszcze oszczędzasz.

Na stronie https://wearmedicine.com/s/promocja-20-na-wszystko/ona znajdziesz wszystkie ubrania objęte aktualną promocją.

Komentarze