-20% na buty, kurtki oraz płaszcze w House

-20% na buty, kurtki oraz płaszcze w House

Od 12 do 17 grudnia z kodem: winteriscoming możesz kupić wszystkie buty oraz wybrane kurtki i płaszcze 20% taniej. Oferta skierowana jest zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Przygotuj się na zimę wraz z marką House. Już teraz możesz kupić wybran

Od 12 do 17 grudnia z kodem: winteriscoming możesz kupić wszystkie buty oraz wybrane kurtki i płaszcze 20% taniej. Oferta skierowana jest zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn.

Przygotuj się na zimę wraz z marką House. Już teraz możesz kupić wybrane kurtki oraz płaszcze 20% taniej, a do tego dokupić buty znajdujące się w asortymencie marki, również 20% taniej. Cały zimowy zestaw może być w Twoim posiadaniu, jeżeli odwiedzisz sklep stacjonarny lub internetowy w najbliższych dniach. Tańsze zakupy uwielbiają wszyscy klienci, dla których ważne jest nabycie dobrej jakości produktów, a jednocześnie dostępnych w atrakcyjnych cenach. Wybór zimowych produktów od marki House jest ogromny, dlatego nie będzie żadnego problemu z tym, aby znaleźć propozycje odpowiednio ciepłe i świetnie wyglądające.

Szukasz idealnego płaszcza, kurtki lub butów? Zajrzyj na https://www.housebrand.com/pl/pl/ona/sprawdz-to/promotionspl?baner=2&place=home i kup ubrania na zimę w niższych cenach.

Komentarze