150 zł na kolejne zakupy w Sizeer

Wystarczy, że w Sizeer kupisz plecak za minimum 100 zł, a otrzymasz bon o wartości 150 zł na kolejne zakupy. Oferta jest ważna do 8 września.  Kod rabatowy proponowany przez markę Sizeer jest dwojaki. Możesz go wykorzystać zarówno w sklepie

Wystarczy, że w Sizeer kupisz plecak za minimum 100 zł, a otrzymasz bon o wartości 150 zł na kolejne zakupy. Oferta jest ważna do 8 września.

 Kod rabatowy proponowany przez markę Sizeer jest dwojaki. Możesz go wykorzystać zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnym. Rozbity jest on na dwie części. 50 zł możesz wykorzystać przy zakupach za minimum 350 zł, a 100 zł przy zakupach za minimum 500 zł. Dodatkowo, jeżeli jesteś zapisany do SizeerClub, możesz skorzystać z dodatkowej zniżki 10%, a i tak aktualna promocja będzie naliczona. Sizeer wie, jak zachęcić do zakupów swoich klientów. Warto również dodać, że zamawiając produkty ze sklepu internetowego, otrzymasz darmową dostawę na wskazany adres. Pamiętaj, że otrzymane kody rabatowe możesz wykorzystać do 22 września, a otrzymasz je jedynie wtedy, gdy kupisz plecak do 8 września. Spiesz się. Zostało coraz mniej czasu.

 Sprawdź ofertę plecaków Sizeer na https://sklep.sizeer.com/goat-back?clickId=39844. Propozycji jest wiele.

Komentarze