-15% na rzeczy z nowej kolekcji w Monnari

Podając przy finalizacji zakupów kod: RN15NK, rzeczy z nowej kolekcji marki Monnari kupisz 15% taniej. Promocją nie jest jednak objęta kolekcja Małgosi Sochy X Monnari. Należy wybierać rzeczy nieprzecenione. Konieczne jest posiadanie konta Monnar

Podając przy finalizacji zakupów kod: RN15NK, rzeczy z nowej kolekcji marki Monnari kupisz 15% taniej. Promocją nie jest jednak objęta kolekcja Małgosi Sochy X Monnari. Należy wybierać rzeczy nieprzecenione. Konieczne jest posiadanie konta Monnari, aby skorzystać z oferty promocyjnej. Opłaca się jednak spełnić te warunki, aby kupić rzeczy z nowej kolekcji w znacznie niższej cenie.

Jakie rzeczy można kupić w aktualnej ofercie promocyjnej? Sukienki, skórzane botki, eleganckie buty na obcasie, spodnie, swetry oraz wiele innych ubrań, które świetnie sprawdzą się na jesienno-zimowy czas. Wzbogacając swoją szafę o tego typu produkty, można mieć pewność, że żadna pogoda zarówno we wrześniu, jak i w grudniu nas nie zaskoczy. Będziesz przygotowana zarówno na cieplejsze dnia, jak i te znacznie chłodniejsze. Ubrania posiadają najmodniejsze akcenty w postaci wzorów z dżetów i utrzymane są w typowo jesiennych kolorach.

Sprawdź, jakie produkty możesz znaleźć w ofercie Monnari na https://emonnari.pl/nowosc?&marka=monnari.

Komentarze